AVE NATURA

V čem spočívá originalita a jedinečný přístup slovenské značky Ave Natura?

Revoluce AVE ACTIVE®

Nový revoluční způsob extrakce, při kterém získáváme z rostlin několikanásobně více účinných látek, než při dosud známých postupech (luhování alkoholem, vroucí vodou). Tento inovativní postup probíhá při pokojové teplotě, čímž se zachovávají zdraví prospěšné látky v původní formě. Jejich vstřebávání a účinnost umocňují částice molekulárních rozměrů. Jedná se o unikátně testovaný postup, využívající poznatků kvantové fyziky na molekulární úrovni. Právě tyto aspekty charakterizují výjimečnost produktů AVE NATURA.

Zdraví

Vědomost o našem těle nám pomáhá vnímat novodobý přístup k našemu zdraví. Inovativní složení AVE NATURA splňuje nejvyšší úroveň standardů v oblasti farmakologie, estetické medicíny a dermatologie. Vědecký přístup analyzuje mechanismy, které ovlivňují vstřebávání nutrientů – pohonu našeho organismu. A zároveň reflektuje oxidační procesy spojené se stárnutím našeho těla. Jsme AVE NATURA. Zdraví / klid / krása.

Klid

Putování myšlenek v čase, neustálé objevování fungujících principů. Zachování si vnitřního světa a respektu k přírodě, aby nás nesváděly postupy syntetické chemie, která zvykne izolovat jednotlivé části rostlin a přitom zapomíná na celek a synergii. Odpovědi jsme hledali ve starých pramenech. Velmi starých. Díky starověkým poznatkům ve spojení s moderními metodami jsme objevili revoluci v kosmetice AVE ACTIVE.

Krása

Zdraví a krása spolu. Důležitost vnitřní čistoty. Naše zdraví představuje mimořádně složitý biologický mechanismus, který zahrnuje množství navzájem souvisejících jevů. Optimálního zdraví pokožky nelze dosáhnout pouze prostřednictvím vnější péče. Celkový progres vyžaduje důmyslný soulad a vyvážený poměr externích a interních činitelů. Na základě uvědomění si těchto principů, přinášíme na trh dostupné a komplexní řešení, které efektivně kombinuje nejvyspělejší vnější péči a vhodně sestavené výživové doplňky, které pečují o naši vnitřní rovnováhu.

Rychlé info Slovenská značka
Ave Natura Kozí kolostrum kapsleAve Natura Kozí kolostrum kapsle

Ave Natura Kozí kolostrum kapsle

Skladem
od 659 Kč
Kozí kolostrum je odborníky považováno za biologické zlato. Sestává z více než 250 biologicky aktivních složek mezi nimiž jsou například…