BoraTree Organic

NEJBLÍŽE K PŘÍRODĚ, JAK JE TO JEN MOŽNÉ

Podpora zdravého životního stylu našich zákazníků prostřednictvím  prémiových superfoods směsí je naší prioritou, avšak ne jediným cílem.

NAŠE VIZE A MISE

Podporujeme naše zákazníky ve zlepšení jejich zdraví, síly a vitality. Vyrábíme superfoods směsi (v práškové formě) a přidávame je do našich superfoods tyčinek. Tyto produkty vyrábíme z čistě přírodních a bio certifikovaných rostlinných složek bohatých na živiny bez umělých sladidel, příchutí, konzervantů či geneticky modifikovaných organismů (GMO).

NAŠE HODNOTY

Vždy jsme věřili, že kombinace pohybu, pestré a vyvážené stravy s kvalitními doplňky výživy a potravinami je klíčem k vitálnímu tělu a mysli. Toto jsou základní pilíře pro vytvoření produktů BoraTree, které jsou ztělesněním našich hodnot:

  • Vitalita na prvním místě
  • Přísná kontrola kvality
  • Prémiové produkty v harmonii s přírodou
  • Děláme to srdcem

NAŠE ODHODLÁNÍ POMÁHAT

Naším dlouhodobým cílem je pomáhat druhým. Zakoupením našich produktů přispívají zákazníci na organizaci O.U.R. (Operation Underground Railroad) zaměřenou na záchranu a následnou péči o děti, které se staly obětí obchodování s lidmi.

V našem portfoliu naleznete bio certifikované superfoods směsi ve standardním a kompaktním balení, které obsahují také naše prémiové superfoods veganské tyčinky.

Přejeme dobrou chuť!

Žádná položka