Noili

Noili je slovenská kosmetická značka, která vyrábí v malých šaržích. O to víc si cení každé reakce od svých zákaznic. Pozitivní zkušenost s Noili oleji nebo sérami a její sdílení je to, co Noili pomáhá růst.

Jak vznikla v Noili myšlenka zabývat se kosmetikou?

"Kosmetika byla vždy denní součástí mého osobního rituálu péče o sebe. A co si budeme namlouvat, nápad přišel přirozeně, s věkem, kdy jsem začala vnímat první známky stárnutí. Bavilo mě hledat, které látky jsou opravdu účinné a mohou pomoci zpomalit neodvratný proces. Noili vzniklo vysloveně z osobní touhy po něčem jednoduchém a fungujícím. Trh je plný možností, někdy se těžko zorientovat."

V čem je Noili jiné?

"Jsem přesvědčena, že oleje Noili znamenají jednoduchou a dokonalou péči o pleť. Jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly pokožce vše a pouze to, co potřebuje. Ingredience, které používáme mě doslova okouzlily svými vlastnostmi, jsou vždy čerstvé, a složení je naformulováno tak, aby bylo podobné přirozenému složení kožního mazu. Nepoužíváme populární esenciální oleje, které mohou působit jako alergeny a v kombinaci se slunečním zářením pokožce škodit. Ani žádné parfémy. Noili si na nic nehraje, je to čistá a jednoduchá péče pro všechny typy pleti. Stačí ji dlouhodobě používat a efekt se určitě dostaví."

Co podle vás potřebuje svět od kosmetiky?

"Zajímavá otázka. Myslím si, že ve světě skin care potřebujeme totéž, co ve všem. Střídmost, jednoduchost, minimalismus a důvěru ve výrobce. Pokud na pokožku nanášíme množství látek z nepřeberného počtu produktů, do kterých nás i tento svět nutí, můžeme si paradoxně poškodit. Pleť ve skutečnosti potřebuje toho méně. V Noili máme jen několik produktů, řadu výživných pleťových olejů a dvě anti-aging séra s aktivními látkami, které mají vynikající složení i s menším počtem ingrediencí. Krása Noili pochází z mála."

MUDr. Zuzana Gyárfášová, zakladatelka Noili

Filozofie Noili

Noili je jednoduchá péče o pleť využívající sílu přírodních extraktů a poznatky lékařské vědy pro zdravější, mladistvější vzhled všech typů pokožky.

Minimalismus

Průměrná kosmetická rutina dnes sestává z přibližně devíti kosmetických produktů, kroků. Představte si to množství ingrediencí, kterým je pokožka denně vystavena. Paradoxním výsledkem může být podráždění a zvýšená citlivost. Pleť pro své zdraví potřebuje méně, a vyžaduje poměrně jednoduchou péči. Pleťové oleje a séra Noili poskytují pleti všechno a jen to, co opravdu potřebuje.

Čerstvost

Orientujeme se na výrobu malých šarží. Naším cílem je výroba menšího množství vždy čerstvých a vysoce účinných pleťových olejů. Metodou používanou k prodloužení trvanlivosti křehkých rostlinných olejů je rafinace. Ta však mění jejich vlastnosti – ochuzuje oleje o cenné vitamíny, antioxidanty, fosfolipidy – látky, které jsou v péči o pleť mimořádně důležité. Naše oleje jsou nerafinované. To je zárukou, že jsou plné synergicky působících živin.

Bezpečnost

Nepoužíváme škodlivé kosmetické suroviny, alergeny, dráždivé látky, syntetické parfémy, konzervanty a barviva, nestabilní vitamíny ani minerální oleje. Noili pleťové oleje jsou vhodné také pro velmi citlivou pleť. Neobsahují komedogenní látky (neucpávají póry).

Rychlé info Akce Poslední šance Slovenská značka
Noili Light Beauty Oil pro suchou pleť 30mlNoili Light Beauty Oil pro suchou pleť 30ml

Noili Light Beauty Oil pro suchou pleť 30ml

Skladem
819 Kč
Velikost balení 30ml
Olej bohatý na cenné lipidy a antioxidanty účinně chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Ideální pro mladou dehydrovanou…
Rychlé info Slovenská značka
Noili Rich Beauty Oil pro všechny typy pletiNoili Rich Beauty Oil pro všechny typy pleti

Noili Rich Beauty Oil pro všechny typy pleti

Momentálně vyprodáno
od 469 Kč
Velikost balení 15ml, 30ml
Obzvláště zvláčňující kompozice vzácných olejů a vosků, bohatá na cenné lipidy a antioxidanty. Pro vyšší podíl protizánětlivě působících…
Rychlé info Slovenská značka
Noili DUO Anti-age sada Den a noc (2x15ml)Noili DUO Anti-age sada Den a noc (2x15ml)

Noili DUO Anti-age sada Den a noc (2x15ml)

Momentálně vyprodáno
1 459 Kč
Velikost balení 30ml
Praktické dvojbalení olejových sér s aktivními látkami (2x 15 ml), které jsou určeny pro celodenní péči a intenzivní výživu pro všechny…
Rychlé info Slovenská značka
Noili Bakuchiol & Squalane Komplexní anti-age olejové sérumNoili Bakuchiol & Squalane Komplexní anti-age olejové sérum

Noili Bakuchiol & Squalane Komplexní anti-age olejové sérum

Počet hvězdiček je 5 z 5
Momentálně vyprodáno
od 927 Kč
Velikost balení 15ml, 30ml
Svými účinky nejintenzivnější produkt Noili, sérum s Bakuchiolem (1%), zjemňujícím skvalanem a rostlinnými oleji bohatými na antioxidanty.