Pure Beginnings

Pure Beginnings je rodinná firma, jejímž jádrem podnikání je blaho svých zákazníků. V Pure Beginnings jsou si vědomi pokroků ve studiu lidského mikrobiomu a roli mikrobů, které hrají významnou roli ve zdravém fungování pokožky. Pure Beginnings se zavázala poskytovat produkty, které neporušují prospěšné mikroby na pokožce a podporují tyto mikroby společně s probiotickými složkami.

V začátcích se v Pure Beginnings soustředili na bio kosmetiku pro miminka a děti společně s unikátní dětskou probiotickou řadou pro citlivou až ekzematickou pokožku, která je speciálně vyvinuta pro ochranu a posílení mikrobiomu pokožky. Při vývoji se dával pozor na interakci mikrobů s každou jednou složkou, která je obsažena v produktech. Jak to dokázali?

  • PROBIOTICKÉ SLOŽKY – Vyživují pokožku probiotickým laktobacilem
  • PREBIOTICKÉ SLOŽKY – Poskytují potravu pro laktobacily a stávající komenzální mikroby včetně probiotik jako je inulin, kyselina mléčná a ovocný extrakt z baobabu
  • pH – Kožní mikrobiomy se vyvíjejí mezi pH 4.5 až 5.5. Naše formulace vždy zohledňuje pH pokožky, abychom zajistili správný vývoj mikrobiomu
  • složky přátelské mikrobiomu – prospěšným mikrobům se daří v prostředí s přírodními lipidy, které mohou být narušeny drsným detergentem, povrchově aktivními látkami a dezinfekčními prostředky. Používáme pouze rostlinné oleje a velmi mírně povrchově aktivní látky

Dnes Pure Beginnings poskytuje bio a přírodní produkty pro celou rodinu, kde si i dospělí mohou užívat přírodní síly domorodých afrických rostlin jako jsou baobab, marula či rooibos, spolu se speciální péčí o problematickou pleť vyvinutou přímo pro teenagery.

S jakou vizí jste začínali při zrození Pure Beginnings?

„Začali jsme Pure Beginnings s vizí poskytnout spotřebitelům bezpečnější a zdravější produkty pro jejich miminka a děti. Jsme rádi, že naše produkty jsou nyní snadno dostupné v širším sortimentu obchodů, což rodičům usnadňuje informovaný výběr.

Ze skromných začátků jsme vyrostli na jednu z nejdůvěryhodnějších značek organické péče o pleť v Jižní Africe, dnes jsme úspěšně etablováni do několika evropských zemí a vždy jsme se řídili našim základním principem:

Pure Beginnings udržuje pokožku tak čistou, jako v den, kdy jste se narodili. Tím, že poskytuje vysoce kvalitní a efektivní organické kosmetické výrobky, které pečují o citlivou pokožku a nejsou škodlivé pro životní prostředí, vám dodává klid od samého začátku.

Pure Beginnings se specializuje na kombinování jedinečných a výkonných složek z domorodých afrických rostlin, jako je Baobab, Marula a Rooibos. Spolu s tradičními botanickými složkami poskytuje ty nejlepší produkty dostupné na trhu.“

Kate & Bruce Moore-Gordon, Founder & Owners

ČISTÉ PRINCIPY

Pure Beginnings se zrodilo z touhy zachovat si čistou pleť jako v den, kdy jste se narodili – z touhy vytvořit něco čistého, něco upřímného, ​​něco promyšleného, ​​něco více záměrného – něco lepšího. Čisté principy Pure Beginnings jsou hodnoty a principy, které určují, jak se jako společnost chováme, a vedou nás k produktům, které vyrábíme:

ČISTÁ POKOŽKA

Zavázali jsme se poskytovat vysoce kvalitní, bezpečné a účinné organické produkty péče o pleť, které umožňují pokožce prospívat. Zdraví pokožky je naším prvořadým zaměřením při vývoji produktů a v důsledku toho řídí výběr každé složky použité v našich produktech. Od jemných povrchově aktivních látek, které nezbavují pokožku jejích přirozených olejů, až po prebiotika, která vyživují prospěšné bakterie pokožky, si můžete být jisti, že pokud jde o zdraví vaší pokožky – můžete nám důvěřovat.

LEPŠÍ ZDRAVÍ

Zdraví vnímáme holisticky. Vždy jsme se snažili poskytnout lepší a bezpečnější alternativu, která je zároveň cenově přijatelná a široce dostupná. Snižování naší celkové chemické zátěže je v moderní době náročným úkolem a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout produkt, který nejenže funguje lépe než běžné produkty, ale je pro vás hmatatelně lepší s výrazně sníženou expozicí chemikáliím. Naše produkty neobsahují vyčerpávající seznam složek, které považuje Ecocert, náš důvěryhodný zdroj bezpečnosti složek, za nebezpečné nebo o kterých jsme se sami rozhodli na základě rozsáhlé vědecké práce a údajů.

VĚDOMÁ ZEM

Velmi se staráme o životní prostředí kolem nás a snažíme se chránit biologickou rozmanitost rostlin a prosperující ekosystémy prostřednictvím našeho výběru surovin a našeho partnerství s různými komunitními družstvy. Respektujeme svět kolem nás a zajišťujeme, že všechny naše produkty jsou rychle biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí a vodním tokům. Pevně ​​věříme v práva zvířat a netestujeme naše složky ani produkty na zvířatech.

ŠŤASTNÝ DESIGN

Pure Beginnings vždy chtělo přinést do života miminek a dětí zábavu, barvy, radost a vzrušení prostřednictvím našich animovaných postav zvířat, živého používání barev a zábavných faktů na našich obalech. Naše rodina postav se léty rozrostla a staly se rozpoznatelnými tvářemi v tisících domácností po celé naší krásné zemi. Sovička Ollie je součástí značky od samého začátku a naši zákazníci ji milují stejně jako my.

NEJLEPŠÍ VÝKON

S nadšením poskytujeme našim zákazníkům vynikající a bezpečnější alternativy ke konvenčním kosmetickým výrobkům. S podporou nejnovějšího vědeckého výzkumu neustále investujeme, inovujeme a vylepšujeme naše produkty, abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší výkon. Nevynakládáme velké peníze na propracované marketingové kampaně, ale raději investujeme tyto prostředky do našich produktů, abychom zajistili, že budou obsahovat ty nejkvalitnější a nejúčinnější přírodní a organické složky.

ROSTOUCÍ KOMUNITA

Jsme nadšeni z rozšiřování naší komunity Pure Beginnings vzděláváním o podstatných přínosech organických produktů péče o pleť, pokožku, zdraví a životní prostředí. Věříme také v posílení postavení komunit a spravedlivých příležitostí. Získáváme etické, udržitelné a spravedlivě obchodované přírodní složky z venkovských afrických komunit, což nejenže poskytuje velmi potřebný příjem pro tyto komunity, ale přispívá k zachování biologické rozmanitosti, neboť komunity chápou hodnotu ochrany svého místního prostředí.

ECOCERT - GLOBÁLNÍ LÍDR V ORGANICKÉ CERTIFIKACI SPOLEČNĚ ZA TRVALE UDRŽITELNÝ SVĚT

Pure Beginnings byla první jihoafrickou značkou, která získala organickou certifikaci od mezinárodně uznávané organické certifikační organizace Ecocert za své produkty – Péče o citlivou dětskou pokožku Baby & Kids.

VEGAN SOCIETY

Pure Beginnings využívá Vegan Society k akreditaci svých veganských produktů. Ochranná známka Vegan je autentický celosvětový standard pro produkty bez živočišných přísad a testování na zvířatech. Vegan Society kontroluje každou jednotlivou aplikaci produktu podle přísných kritérií a zjišťuje jakékoli potenciální zahrnutí živočišných složek, včetně těch, které nejsou přítomny v konečném produktu.

BEAUTY WITHOUT CRUELTY

Produkty Pure Beginnings jsou podporovány organizací Beauty Without Cruelty South Africa, neboť naše produkty ani naše složky nebyly testovány na zvířatech. Beauty Without Cruelty je organizace za práva zvířat, jejímž hlavním cílem je vzdělávat a informovat veřejnost o vykořisťování, zneužívání a utrpení zvířat.

NAŠE PRÁCE S PORODNÍMI ASISTENTKAMI

Pure Beginnings byla vždy značkou, která klade velký důraz na vzdělávání. Jako průkopníci na trhu organické dětské péče o pleť v Jižní Africe jsme museli vzdělávat naši veřejnost o organické péči o pleť a o tom, jak se naše produkty liší od běžných značek péče o pleť. Abychom toho dosáhli, ocitli jsme se na neuvěřitelně důležité cestě výuky porodních asistentek a pedagogů o různých složkách, které se nacházejí v produktech osobní péče a porozumění, které jsou bezpečné a které ne.

Rychlé info
Pure Beginnings Roll On Deodorant Scent Free BIO 75mlPure Beginnings Roll On Deodorant Scent Free BIO 75ml

Pure Beginnings Roll On Deodorant Scent Free BIO 75ml

Momentálně vyprodáno
214 Kč
Velikost balení 75ml
Tento certifikovaný organický deodorant je neparfémovaný. Pro dlouhotrvající ochranu obsahuje hydrogenuhličitan sodný, který se zaměřuje na…
Rychlé info
Pure Beginnings Roll On Deodorant Monsoon BIO 75mlPure Beginnings Roll On Deodorant Monsoon BIO 75ml

Pure Beginnings Roll On Deodorant Monsoon BIO 75ml

Momentálně vyprodáno
214 Kč
Velikost balení 75ml
Tento certifikovaný organický deodorant s nádechem ylang ylang, růže pelargonie a pačuli vás udrží svěží po celý den. Pro dlouhotrvající…
Rychlé info
Pure Beginnings Roll On Deodorant Forest BIO 75mlPure Beginnings Roll On Deodorant Forest BIO 75ml

Pure Beginnings Roll On Deodorant Forest BIO 75ml

Momentálně vyprodáno
214 Kč
Velikost balení 75ml
Tento certifikovaný organický deodorant s výraznou mátovou vůní vás udrží svěží po celý den. Pro dlouhotrvající ochranu obsahuje…
Rychlé info
Pure Beginnings Sprchový gel I AM NEW 500mlPure Beginnings Sprchový gel I AM NEW 500ml

Pure Beginnings Sprchový gel I AM NEW 500ml

Momentálně vyprodáno
337 Kč
Velikost balení 500ml
Využijte přírodní sílu rooibosu a prebiotik k detoxikaci a rovnováhu. S ultra jemnými povrchově aktivními látkami je I AM NEW vhodný pro…
Rychlé info
Pure Beginnings Sprchový gel I AM CLEAN 500mlPure Beginnings Sprchový gel I AM CLEAN 500ml

Pure Beginnings Sprchový gel I AM CLEAN 500ml

Momentálně vyprodáno
337 Kč
Velikost balení 500ml
Využijte přírodní sílu baobabu a marule z komunitního sběru, abyste udrželi pokožku hydratovanou a pružnou. S ultra jemnými povrchově…
Rychlé info
Pure Beginnings Sprchový gel I AM FRESH 500mlPure Beginnings Sprchový gel I AM FRESH 500ml

Pure Beginnings Sprchový gel I AM FRESH 500ml

Momentálně vyprodáno
337 Kč
Velikost balení 500ml
Zažijte léčivé účinky aloe a máty a nechte jejich přirozené vlastnosti vyživovat vaši pokožku. S ultra jemnými povrchově aktivními látkami…
Rychlé info
Pure Beginnings Sprchový gel I AM AWAKE 500mlPure Beginnings Sprchový gel I AM AWAKE 500ml

Pure Beginnings Sprchový gel I AM AWAKE 500ml

Momentálně vyprodáno
337 Kč
Velikost balení 500ml
Pociťte přírodní sílu pomerančové, limetkové a citrónové kůry, která povzbuzuje a revitalizuje. S ultra jemnými povrchově aktivními látkami…