TWO

TWO je slovenská inovativní značka přírodní kosmetiky. V portfoliu značky naleznete produkty pro všechny typy pleti a pro efektivní řešení různých problémů s pletí.

Za výrobou celého portfolia stojí moderní alchymistka Martina Horváthová, oceněná jako Podnikatelka roku 2019 a prestižní magazín Forbes ji zařadil do žebříčku 30pod30. Přírodní kosmetické produkty jsou vhodné skutečně pro všechny, jak pro děti, tak i dospělé, pro vegany, vegetariány a fanoušky ekologie.

2/two – číslo dvě, představuje použití dvou hlavních ingrediencí v přírodní kosmetice. Zároveň reprezentuje dvojici lidí, kteří za ní od jejího počátku stojí, Martinu a Marka.

Příběh značky začal povedeným tuhým mýdlem, který je spolu se smart sérami momentálně nejoblíbenějším produktem v portfoliu. V nabídce najdete vše od hlavy až k patě – balzámy na rty, tuhá mýdla, šumivky do koupele, tuhé šampony, kondicionéry, tělová másla, sprchové želé, kolekci pro maminky a dětičky, pleťovou péči a také oblíbené #NEWSERA.

Filozofie zerowaste a ekologie je značce TWO velmi blízká. V nabídce proto najdete velmi oblíbené znovupoužitelné odličovací tampony či upcyklované mýdelničky, které jsou vyráběny z použitých obalů, které od svých zákazníků značka TWO sbírá zpět.