FRUGI Nepremokavá bunda Puddle Buster Jednorožec

FRUGI Nepremokavá bunda Puddle Buster Jednorožec


Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

O značce FRUGI

FRUGI vzniklo v Anglickém Cornwallu v roce 2004 z touhy vytvořit krásné oblečení pro děti a maminky z bio bavlny. Lucy a Kurt potřebovali najít vhodné oblečení pro svého syna, které by sadlo i na látkové pleny, které v té době nosil. Také chtěli ukázat světu, že se dá vytvořit skvělá značka, která si zachová silné etické a environmentální hodnoty.

O 15 let později z FRUGI vyrostla přední britská značka v oblasti etického a ekologického dětského oblečení, která distribuuje své výrobky do celého světa a má více než 550 maloobchodních provozoven v 30 zemích.

Máme příběh, který věříme, že osloví množství lidí a poslání, abychom dokázali, že vynikající design, etika a vášeň lidí mohou pomoci změnit svět. Používáme pouze organicky pěstovanou bavlnu farmáři, kterým důvěřujeme. A věděli jste, že naše svrchní oblečení jako jsou bundy, pláštěnky, oteplovačky a mnohé další jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví?

Navrhujeme oblečení, které děti opravdu rádi nosí a oslavujeme dětství prostřednictvím skvělého designu, zářivých barev a roztomilých FRUGI postaviček.

Naše nádherné kolekce se pohybují od novorozence po 10 let. Pár stylových kousků u nás najdou i těhotné a kojící maminky.

FRUGI používá super měkkou organickou bavlnu a je certifikována organizacemi GOTS a Soil Association.

FRUGI je hrdá na to, že je etickým podnikem a každoročně věnuje charitě 1% obratu na projekty pod názvem - Little Clothes.

                                                                               

Proč milujeme BIO BAVLNU?

Když se zrodilo FRUGI, rozhodli jsme se, že budeme usilovat o co největší etickou a environmentální odpovědnost. Proto v naší výrobně najdete stále tytéž stroje již více než 10 let. Chceme jen to nejlepší pro naši planetu a pro Vás, naše věrné zákazníky, proto i naše bavlna vždy byla a je jen organického původu. Je to nejlepší řešení pro všechny, od zemědělců, kteří ji pěstují, až po ty nejmenší, kteří ji nosí.

                                                                   

 • bio bavlna je čistá, jemná, měkká a pohodlná
 • na dotek je proto taková super měkká, protože vlákna nejsou chemicky ošetřeny a zůstávají neporušené a nerozpadávají se
 • bio bavlna nevyvolává žádné alergie
 • bio bavlna je odolnější a vydrží mnohem déle, čili oblečení bude pro několik generací
 • metody pěstování bio bavlny jsou lepší pro všechny, pro naši planetu, pro volně žijící zvířata, pro zemědělce a pro nás a naše děti.

  

V naší výrobně všechno krásně voní. Nepoužíváme žádné chemikálie, které se běžně používají při zpracování textilu a stejně nepoužíváme žádné znečišťující látky, které by mohly ohrozit náš ekosystém. To vše z úcty k zemědělcům pěstujících bavlnu až po vás zákazníků a naši úžasnou planetu. Vyžadujeme od všech našich výroben, aby nám pravidelně reportovaly stavy vody a energie, které spotřebovaly na zpracování bavlny a hledáme nové způsoby a technologie, jak bychom tuto spotřebu mohly snížit na minimum.

Jak pracujeme s našimi dodavateli?

Od založení FRUGI v roce 2004 jsme vždy dbali na péči o lidi a naši planetu. Ve všem, co děláme, chceme být zcela etičtí, čestní a transparentní. Zajišťujeme, aby naši dodavatelé pracovali na vysoké etické úrovni a vytváříme pro ně to správné pracovní prostředí. To je jeden z našich základních pilířů spolupráce. Jsme hrdí, že vztahy, které rozvíjíme se společnostmi a s lidmi, který dodávají naše výrobky a služby stojí na pevných základech, na kterých si budujeme dlouhodobá partnerství. Očekáváme, že naši dodavatelé dodržují zákony a my na oplátku respektujeme jejich komunitu a prostředí ve kterém pracují. Pravidelně je navštěvujeme, abychom se ujistili, že všechny procesy jsou správně nastaveny a řídí se kodexem chování společnosti FRUGI.

Kodex chování FRUGI:

 • žádná dětská práce
 • u nás není zaměstnána žádná nezletilá osoba
 • výběr zaměstnání je založen na svobodné vůle
 • nesouhlasíme s nucenou prací a zaměstnanec může kdykoliv odejít ze zaměstnání (na základě výpovědi)
 • u nás není žádná diskriminace
 • nábor zaměstnanců nepodléhá výběru podle rasy, národnosti, náboženství, věku, zdravotního stavu, pohlaví, rodinných poměrů, sexuální orientaci nebo náboženského přesvědčení
 • naši dodavatelé se starají o své zaměstnance - mzdy a odměny vyplácené za standardní týden musí odpovídat standardním výdělkem nebo národním zákonným požadavkům
 • přesčasy jsou dobrovolné a platí se prémiovou sazbou. Nikdy nepřesahují 12h týdně
 • se všemi zaměstnanci je zacházeno s respektem a je zajištěno čisté, bezpečné a hygienické prostředí

Recyklujeme a šijeme fantastické svrchní oděvy.

Je potřebných cca 20 lahví abychom vyrobili jednu bundu a 3 lahve na malou tašku na svačinu.

Značkou FRUGI chceme ukázat světu, že se dá vytvořit skvělá značka, která si zároveň zachová silné etické a environmentální hodnoty.

FRUGI je již 15 let vedoucí britskou značkou etického a organického oblečení pro děti, která své poselství šíří již ve více než 34 zemích světa. My jsme hrdí, že jsme se stali součástí tohoto skvělého týmu.

Podívejte se spolu s námi do zákulisí FRUGI. Nechte se unést příběhem z Indie, kde se vyrábí naše super měkoučké oblečení z bio bavlny.

Parametry

Země původu Velká Británie
Certifikáty GOTS - Global Organic Textile Standard, Soil Association
Barva Růžová
Velikost oblečení 2-3 roky, 3-4 roky, 1-2 roky